28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

27 Eylül 2023

28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Balık burcu enerjisiyle başlıyoruz.
💫02:45’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Oooo rüyalar çok renkli.
💫09:18’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler iletişimle ilgili konularda sıkıntılar yaşayabiliriz, önemli anlaşma, sözleşme, görüşmelerinizi bu saatlere getirmeyin annem.
💫15:35’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Fırsatları yakalayabileceğimiz saatlerdir. Kullanın annem.
💫20:53’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Tatlı bir uyku bastırabileceği gibi aynı zamanda ilham perileri de yanımızda olacaktır. Bir mum yakmak, güzel bir film açmak, ruhsal çalışmalar yapmak ufkunuzu açabilir.
💫23:57’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Karizmamızla insanları etkileyebilir, onları etkimiz altına alabiliriz.
💫23:57’den ertesi gün 03:17’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi de bu saate getirmezsiniz herhalde diye düşünüyorum.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.