28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

27 Eylül 2022

28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰

💫Güne Ay Terazi burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫02:14’de Ay Akrep burcuna geçiyor. Stalkerlar iş başına. İçinize bir dedektif kaçabilir ama bu enerjiyi böyle kullanmak yerine kriz gibi gördüğümüz konuları dönüştürerek, işimize yaramayanları kesip atarak hatta kaynaklarımızı paylaşarak kullanabilirsiniz. Şimdi Ay Akrepteyken biraz haleti ruhiyemiz de sıkıntılar olabilir. Durur durur geçmişten bir konuyu aklımıza getirir gereksiz kinlenebiliriz. Bakın bu Akrep burcunun gölge yanıdır. Güçlü yönü ise arındırmaktır, temizlemektir, dönüştürmektir. Dolayısıyla bu süreçte hayatınızda sizi huzursuz eden konuları kesin atın.

💫08:48’de Mars Satürn üçgeni gerçekleşecek. Tuttuğumuzu koparabileceğimiz zamanlardır. Sosyal medyayla daha fazla sıkı fıkı olabiliriz. Sorumluluklarımız için harekete geçebiliriz. Kitlesel, gruplarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kalıcı işler yapmak için harekete geçebilir, otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Etkisi 5 gün kadar sürer.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.