28 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

27 Ekim 2021

28 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?28 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?

?Güne Ay Yengeç burcunda başlayacağız.

?01:07’de Ay-Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Gece gece rüyanızda güç savaşlarına girebilirsiniz, çok takılmayın annem.

?09:01’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Biraz gergin saatler olabilir. Karamsar ruh halinin getirdiği öfke problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Sabah sabah trafikte sıkmayın canınızı.

?09:01 ile 12:07 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.

?12:07’de Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Eğlenmek isteyeceğiniz saatler başlıyor. Yengeç’in kabuğundan çıkıp daha görünür olmak isteyeceğiniz bir zaman dilimidir. Bol bol gülün eğlenin tatlişlerim.

?22:15’te Venüs-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkilerde fırsatlara açık bir dönemi işaret eder lakin hala Venüs Neptün karesi var o yüzden çok da abartmayın. Venüs’ün Yay burcunda oluşu, Jüpiter’in ise Kova burcunda oluşu nedeniyle, özgürce sosyalleşerek fırsatları değerlendirebilirsiniz. Olumsuz anlamdaysa tembellik ve aşırı yeme içme isteği getirebilir. İlişkilere iyimser yaklaşımınız ile yeni kişileri keşfetme isteğiniz size güzel bir ilişki getirebilir. Hayattan keyif alabileceğimiz bir süreçtir. Yay burcunun biraz savurgan enerjisi ile aşırı harcamalara karşı dikkatli olun. Sevgi alışverişinde bulunmak, gezip dinlenmek için güzel bir süreçtir. Bu süreçte bol bol enerji toplayın annem. Bu açıdan doğum haritasında 22 derece eril burçlarda (Koç, Terazi, Yay ve Kova) gezegenleri ve hassas noktaları olanlar, çok şanslı bir etki alacaklar.

?23:05’te Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Egonuzla duygularınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Gereksiz alınganlıklar yapmayın. Bu huzursuzluk hissiniz kendimizi geliştirmek adına kullanmanız size fayda getirecektir. Bazen bu iç çatışmalar, daha çok mücadele edip kendinizi aşmanızı sağlayabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.