28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması

28 Ekim 2023

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması

🍀28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması

💫Türkiye saatiyle 23:24’de Boğa burcunun 5 derecesinde Parçalı Ay tutulması deneyimleyeceğiz. Ülkemizden de görülecek olan bu tutulma ülkemiz açısından da oldukça önemli olacak. Bildiğiniz gibi Cumhuriyet’iminiz 100. Yılına tutulmayla giriyoruz ve senelik haritamızda da bu tutulmanın etkisini fazlasıyla deneyimleyeceğiz.

💫Bu post dünya astrolojisi tabanlı olduğu için biraz zorlayıcı etkilerden ve olaylardan da bahsedeceğim. Dolayısıyla eğer ben etkilenirim diyorsanız buradan itibaren okumayı bırakabilirsiniz. Çünkü senenin en zorlayıcı tutulmasını deneyimleyeceğiz.

💫Öncelikle tutulma Boğa burcunda olacağı için, para piyasaları, toprak hareketleri, tarım konuları, güzellik sektörü, yeme içme sektörü, sanatsal konular, değerli taşlar, bankalarla bağlantılıdır. Ay tutulmalar çok güçlü dolunaylar olduğu için bu konuların ortaya çıkmasından bahsedebiliriz.

💫Tutulmaya Jüpiter eşlik ederken tam karşılığında Merkür Mars kavuşumu ise olayların ekstra büyüyeceğini göstermektedir. Hangi olaylar büyüyebilir derseniz Merkür Mars kavuşumu sert konuşmaları, cerrahi müdahaleleri, sporcu sakatlıklarını, trafik kazalarını, ulaşımla ilgili problemler ve kazaları, yer altı dünyasının söylemlerinin büyüyebileceğini göstermektedir.

💫Jüpiter ve Merkür’ün ortak konuları eğitim, üniversiteler, bilgi aktarımı, öğretmenler, öğrencileri temsil ederken Mars’ın da burada olması bu konularda harekete geçme, agresif enerjileri de temsil etmektedir.

Finans sektöründen bahsederken Akrep’in temsil ettiği petrol, yer altı kaynakları, kimyasal maddelerle ilgili hareketlilik, madenlerle ilgili kazalar da gündeme gelebilir.

💫Tutulmanın yöneticisi Venüs ise Başak burcunda yüceldiği burcun karşısında dolayısıyla Venüs kadınlarla ilgili problemler, toprak hareketleri, paranın değerinin düşmesi anlamına gelmektedir. Venüs’ün Ay’a 135 derecelik açısı ise ayrılık açısıdır ve halkla yöneticiler arasında kopmalar, ayrışmalar, halkın para ile ilgili konularda biraz sıkıntılar yaşayabileceğini göstermektedir. Özellikle kadın yöneticiler ya da para kaynaklı kopuşlar, ayrılmalar yaşanabilir. Ayrıca emlak piyasasında düşüşler de beklenebilir.

💫Tutulma hattı Rusya, Azerbaycan, İran ve Suudi Arabistan üzerinden geçeceği için bu ülkelerin isimlerini daha fazla duyacağız.

💫Ülkemiz haritasının üzerine koyduğumuzda,

✅Ülkemizin 11. Evinde gerçekleşecek olan bu tutulma ülkemizin Güneş’ine tam karşıt açı yaparken köşelere de açı yapıyor. Dolayısıyla ülkemiz adına oldukça önemli olduğunu görüyoruz.

✅Öncelikle bir ülke haritasındaki Güneş yöneticileri temsil etmektedir. Tutulma ise 11. Evde gerçekleşecek ve 11. Ev meclis ve ülkenin içinde bulunulan gruplarını, müttefiklerini temsil etmektedir. Tutulma Güneş’in karşısında olacağı için meclis ve içinde bulunduğu gruplarla ilgili zorlayıcı süreçlerden bahsedebiliriz, demin de dediğim gibi bazı şeylerin ortaya çıkmasını temsil etmektedir. Müttefiklerle ilgili problemler gündeme gelebilir.

💫Zaten tutulma haritasını Ankara’ya göre çıkardığımızda Aslan burcu yükseldiği için gözler yine yönetici figürlerine, eğlence sektörüne ve çocuklarla ilgili konulara da dikkat çekiyor. Bu haritaya göre tutulma 10-4 aksında olacak ve yöneticiler, muhalefet, vatan toprakları, toprak hareketleri, lider değişiklikleri anlamına da gelmektedir.

💫Toparlamak gerekirse benim en çok gözümü korkutan ve dikkat edilmesi gereken konular deprem, maden kazaları, yöneticilerin değişimleri, para piyasaları gibi gözükmektedir.

💫Umarım bu tutulma ülkemizin 100. Yılında bizi bir kez daha küllerimizden doğurmak zorunda bırakmaz. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki böyle bir şey olsa bile Muhtaç olduğumuz kudret, damarlarımızdaki asil kanda, mevcuttur!

Sevgilerimle,

Tuğba 💋💋💋 #aytutulması #boğaburcundaaytutulması

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.