28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

28 Aralık 2019

28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
00:01 itibariyle Ay Mars uyumlu açışı gerçekleşecek. Dolayısıyla enerjimizi gayet yüksek hissedebileceğiniz bir gece yaşayabiliriz. Ancak 00:01’den 08:20’ye kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler arasında önemli bir şeyler başlatmak için uygun değildir zaten gece gece ne başlatacaksınız allasen.
08:20’de Ay Kova burcuna geçecek ve dolayısıyla arkadaşlarımızla vakit geçirmek, orijinal fikirler bulmak, geleceğimizle ilgili konuları düşünmek adına harika bir gündeyiz. Sosyalleşin şekerlerim.
11:16’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla bu saatlerde dertlerinizi paylaşabilir, derdinize deva bulabilirsiniz. Lakin bir anda kendinizi Güzin abla gibi de hissedebilirsiniz. Dolayısıyla dert anlatacaksanız harika, dert dinlemek istemiyorsanız kaçmanız gereken zamanlardır. Aynı zamanda şifa bulabileceğiniz saatler de olduğu için sağlık problemleriniz varsa doktora gitmek ya da doktor randevusu almak için de harika saatlerdir.
13:32’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Uranüs ani beklenmedik gelişmeleri ve patlamaları temsil eder. Dolayısıyla tatsız sürprizler yaşanabilir bir de karşınızdakine pat diye patlama riskiniz var, sakin olmanız gereken zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.