28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

27 Aralık 2023

28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bugünlerde eskiye bir özlem duyabilir, ailenizle vakit geçirebilir, eski fotoğraflarınıza bakabilirsiniz. Bunları yapmak kendinizi daha iyi hissettirebilir.

💫03:31’de Merkür Mars kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi 5 gün kadar sürer. Zihnimiz çok aktif olacak. Fevri kararlarlar alma riskimiz var. Trafik kazalarına karşı da temkinli olmanızı öneririm. Özellikle zincirleme kazalar, tren kazaları bu dönemim gündem konusu olabilir. Eğitim almak istiyorsanız bu dönemi değerlendirin çok hızlı öğrenirsiniz.

💫07:03’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Sabah saatlerinde zihnimizde aydınlanmalarla uyanabiliriz.

💫17:45’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. İlham perileri yanınızda olacak, sezgilerinize güvenin. Sanatsal aktivitelere yoğunlaşabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.