28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

29 Aralık 2022

28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Bugün her şeyi bırakma enerjimiz var, biraz daha şifa konularıyla ilgilenebiliriz.

?02:53’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz gergin saatlerdir. Ateşli hastalıklara karşı dikkatli olmak gerekir.

?11:31’de Venüs Neptün sextili gerçekleşecek. Sanatsal konularda destekleyicidir. Manevi konulardan daha fazla keyif alabiliriz. Parasal konularda destekleyicidir. Etkisi 5 gün sürer.

?12:02’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde aklımıza yeni fikirler gelebilir, tatlı sürprizler yaşayabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.