28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

27 Aralık 2021

28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?28 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Terazi burcunda. Estetik, güzellik, sanat konuları ön planda annem.
?11:56’da Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. İnsanlarla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Kimseyi kırmadan düşüncenizi belli edin annem, kırgınlıklara gerek yok.
?15:19’da Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Sevgilinizle tartışmak için hiiç güzel bir zaman değil. Tartışmadan olağan problemleri güzel güzel konuşarak halledin tatlişlerim.
?17:06’da Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. İçinize öküz oturmuş, sıkılmış ve durduk yere kriz yaratmış olabilirsiniz. Çok da önemli bir etki değil.

Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #asgrologanne #tugbakaradayi #28Aralik

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.