28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

28 Ağustos 2019

28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarımmmmmm,

02:53’de Ay Aslan burcunda geçecek ve kendimizi Aslanlar gibi hissedebiliriz. Böyle hayattan bir keyif alma, böyle bir eğlence durumları söz konusu olabilir lakin uç noktada kibrimize de yenik düşebiliriz. Dikkat edin şekerlerim.

10:55’de Ay Kiron üçgeni her türlü şifa konularında çok destekleyicidir. Bu saatte doktora gidebilir, ruhsal çalışmalar yapabilir, dua edebilirsiniz. Ayrıca önünüze gelene yardım edin tamam mı annem.

13:29’da Ay Uranüs kare açısı var ama aslında bu 13:52’deki Mars Uranüs üçgenini tetikleyecek. Şimdi bu Mars abimiz hareket enerjisidir, spordur, askerdir, agresifdir, demirdir, eril enerjidir yani. Uranüs ise malum öngörülemeyeni, ani beklenmedik gelişmeleri, uçakları, depremleri, fırsatları, yıldırımları temsil eder. Üçgen açı olunca aslında iyi bir şey. Nedir yani? İşte çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz, harekete geçebilirsiniz, yaptığınız eylemler uzun vadede süper gelişmelere sebebiyet verebilir. Lakin bu üçgen açı kusursuz akışı da temsil ettiği için bu eril enerji öngörülemeyen etkilere de sahip olabilir. Biz iyi düşünelim iyi olsun, fırsatlar peşimizde koşsun. Etkisi de 10 gün kadar sürer. Önünüze bir fırsat gelirse atlayın şekerlerim.

E bitti. Çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.