28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

28 Ağustos 2023

28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz.

💫00:27’de Ay Kiron karesi gerçekleşti. Biraz kırılgan olduğumuz saatlerdeyiz.

💫03:00’da Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Normalde iletişimin kuvvetli olduğu saatlerdir diyeceğim ama o saatte anca rüyamızda konuşuruz.

💫06:21’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bugünü Pazar zannedip aslında Pazartesi olduğunu anlayıp, zıplayarak yataktan kalkabilirsiniz.

💫12:29’da Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Bir şeyler tasarlamak istiyorsanız bu saatleri mutlaka değerlendirin.

💫14:48’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Birilerini etkiniz altına almak istiyorsanız değerlendirebilirsiniz.

💫14:48’den 17:31’e kadar Ay boşlukta olacak. Bir şey başlatmamak daha iyi olabilir.

💫17:31’de Ay Kova burcuna geçecek. Sosyalleşme ihtiyacımız artabilir, gruplarla daha fazla etkileşime geçebiliriz.

✅Bir de dün yazmayı unuttuğum Mars’ın Terazi burcu transiti başladı. Bu dönem sanatsal konulara enerji harcayabiliriz, ilişkiler konusu oldukça fazla gündemimize gelebilir. Siyasetin oldukça hareketlendiği bir döneme giriyoruz. Savaşınızı başkalarının hakları için verebilirsiniz. Bu etki de 12 Ekim’e kadar sürecek. Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.