28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

27 Ağustos 2022

28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀28 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰
💫 Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Oldukça disiplinli, detaycı ve analitik hareket edebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Gününüzü rahatlıkla planlayabilirsiniz.
🍀 Günün Şanslı talihlileri: Boğa, Başak, Oğlak
⚠️Günün Dikkat etmesi gerekenleri: Aslan, Kova
💫15:47 Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Parlak fikirler bulabileceğimiz bir zamanda olduğumuzu göstermektedir. Bu saatlerde ani beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Aklınıza gelecek fikirleri yazın uçup gitmesinler annem.
💫21:27 Venüs Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili kendimizi baskı altında hissedebiliriz, fiziksel görüntümüzü beğenmez, değerle ilgili problemler yaşayabiliriz. Maddi konularda tıkanmış hissedebiliriz. Bu süreçte otorite figürlerinden destek almakla ilgili de problemler gündeme gelebilir, patronlardan zam istemek için iyi bir dönem değildir. Ancak tabi ki bu da geçici bir etkidir, aynada kendinizi beğenmiyorsanız sorun siz de değil aynadadır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.