27 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 2020

27 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,.

04:08 ile 07:11 arasında Ay boşlukta hareket edecek.

04:08’de Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Kendinizi biraz kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sabah uyandığınızda sıkıntılı rüyalar görmüş olabilirsiniz.

04:08 ile 07:11 arasında Ay boşlukta olacak, bu saatlerde mümkünse bir şey başlatmayın da zaten o saatte ne başlatırsınız ki allasen.

07:11’de Ay Akrep burcuna geçecek. Sezgilerinizin oldukça güçleneceği zamanlardır ve arkadaşlar önemli zamanlardan geçiyoruz lütfen vicdanınızdan ayrılmayın. Ayrıca hislerinize güvenin en iyisini sizin ruhunuz biliyordur zaten.

15:32’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. İhtiyaçlarınızla iradeniz arasında çatışma yaşayabilirsiniz. İnatçılık yapmadan bu çatışmayı olumlu kullanmaya çalışın annem. Kendinizi ne kadar huzursuz hissetseniz de mücadele açısından olumlu bir etkisi vardır.

19:06’da Jüpiter Neptün uyumlu açısı şanslar, fırsatlar yönünden destekleyici bir zaman dilimidir. Hoşgörünüzü sakın kaybetmeyin, nazik olmak bu süreçte size iyi gelecektir. Yardım konusunda da herkesin yardımına seve seve koşabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu idealistlikle hayalperestlik arasındaki o ince çizgiyi iyi ayarlamaktır.

20:47’de Venüs-Neptün karesi gerçekleşecek. Bu tamamen ilişkilerde aldanma ve aldatılmayı, ayakların yere basmamasını, hazların esiri olmayı anlatır. Etkisi de yaklaşık olarak 5 gün sürer.

Günün notu: Yaratılanı severim yaratandan ötürü demeniz gereken zamanlardan geçiyoruz. Gerçek sevginin ve aşkın ilahi olandan kaynaklandığını unutmamalıyız. Farkındayım sinirden zıp zıp zıpladığımız bir dönemdeyiz. Ancak unutmamak lazım ki yükselmek için önce düşmek gerekmektedir. Dolayısıyla bu dönem her zaman ki gibi olması gereken oluyor. Hayatınızdaki negatif olayların sizi etkisi altına alıp içinizdeki kini ve nefreti beslemeyin. Güneş yine doğacak, az sabır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.