27 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

27 Şubat 2019

27 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Ayyyy ben bugünü yine çok sevdim. Çünkü Ay Yay burcunda kendimizi enerjik, sportif, neşeli, keyifli, meraklı, şakacı gibi hissedebiliriz.

Sabah saatlerinde gerçekleşecek olan ki 06:15’de olacak Ay – Neptün karesi böyle biraz hülyalı uyanmamıza sebebiyet verebilir. Rüyalarımızın etkisi altında kalabiliriz. Sabah saatlerinde adapte olmakta zorlanabiliriz.

Ta ta ta taaaamm geldik günün güzel haberine. 17:32’de Ay Jüpiter kavuşumu var. Ayın en şanslı zaman dilimlerinden biridir. Jüpiter bildiğiniz gibi (hala bilmeyen var mı?) bolluk, bereket, şans, hak, hukuk, ilahi olan, büyük koruyucu, dokunduğunu büyüten gibi özelliklere sahiptir. Ay da duygumuz, içgüdümüz. Dolayısıyla bu zaman dilimini dilek dilemek, dua etmek için kullanabilirsiniz. Yani bu hayatta neyi istiyorsanız onu istemek için kullanabilirsiniz. Hatta nasıl kullanmak isterseniz öyle kullanın ben özelliklerini dedim gerisine karışmam.

Neyse bitti bugünlük de çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.