27 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

26 Şubat 2020

27 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek ve yeniayın o mahmure halinde artık iyice kurtuluyoruz çok şükür.
12:21’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler abartmaya açık saatler. Özellikle de enerjinizi çok fazla harcayabilirsiniz. Bu da sağlık problemlerine sebebiyet verebilir. Dikkat edin annem. Çok da para harcamayın. Ohhh hak ettim çok çalıştım der harcarsınız sonra ay sonuna şurda bir şey kalmadı.
20:05’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler ilişkilerle ilgili kendimizi iyi hissedeceğimiz zamanlardır. Burada özellikle ilişkilerde değer problemimiz varsa halledebiliriz. Aynı zamanda adrenalin salgılayacağımız spor ve aktivitelerden de keyif alabiliriz. Kalkın koşuyoruz.
22:46’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde gerginlikler söz konusu olabilir. Kolay gaza geliriz. Manipüle edilebileceğimiz saatlerdir. Dikkat edin annem.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.