27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

27 Ocak 2019

27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Gün başlangıcına gel Ay – Uranüs karşıtlığı. Uyuyun annem. Sabah sabah sinirleri zıplatmaya, duygusal gelgitlere hiç gerek yok. Zaten sonrasında 10:30’a kadar da Ay boşlukta. Yapılan işin sonu gelmiyordu malum. Burayı da geçelim. Geldik mi 10:30’da Ay’ın Akrep burcuna geçmesine. Şimdi pek bir derinleşeceğiz, kemerleri bağlayın uçuşa geçiyoruz. Şaka şaka aslında uçmuyoruz, daha derine iniyoruz. Biraz daha olaylara dışarıdan bakıyoruz, sezgilerimize güveniyoruz. Fakat kıskançlıktı, hasetti bunlar hep riskli alanlar bunlardan da uzak durmak da fayda var. Duyguları takıntı haline getirme riski var. İyi kısmı gerçekten yaptığınız işlerde deliller toplayabilirsiniz. Aaa resmen dedektif olun dedim. O da olur tabi ama daha çok istekleriniz hakkında ya da araştırmalarınız hakkında daha fazla bilgi edinmeye adayabilirsiniz kendinizi. Ay Akrep burcundayken, doğurganlık, cinsellik, dönüşüm enerjileri mevcuttur. Bu konular gündemde olabilir. Ayrıca değiştirmek istediğiniz konularda dönüşümler yaşayabilirsiniz.

20:50’da da Ay gidip Merkür’le kare açı yapacak. İşte zaten Ay Akrep’te olduğu için dil yarası yaşamaya ve yaşatmaya müsait zamanlar. Mesela siz zannedersiniz ki biriyle bir problem yaşadınız uzun zaman önce, konu kapandı, pat diye alakasız yerde bir laf sokar kala kalırsınız. O yüzden bence geçmişte problem yaşadığınız biriyle bugün muhatap olmayın. Bir de ilişkiniz varsa bugün çat çat konuşma günü değil konu alakasız yerlere çekilebilir, eteklerdeki taşlar dökülebilir, yanlış anlaşılmalar filan olabilir, gerek yok.

Yok ben bugünden çok hoşlanmadım günü komple kapatalım, uyuyarak geçirelim. Keşke ben de uyusam.

Neyse öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.