27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

27 Ocak 2024

27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz.

💫00:19’da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bugün uykuya dalmakta problem yaşayabilirsiniz. Zaten hafta sonu ne uykusu.

💫00:19’dan 22:11’e kadar yani tüm gün Ay boşlukta olacak. Bütün gün yatın uyuyun annem çünkü gün geneli enerjiler biraz gergin.

💫10:18’de Güneş Jüpiter karesi gerçekleşecek. Olaylar kontrolsüzce büyüyebilir. Kibir yapmayın annem.

💫17:58’de Merkür Mars kavuşumu gerçekleşecek. İletişim ve ulaşım konularında biraz sıkıntılar yaşanabilir. Hızlı düşünüp konuşmak pot kırmanıza sebebiyet verebilir.

💫22:11’de Ay Başak burcuna geçecek. Daha mükemmeliyetçi olacağımız bir güne geçiş yapıyoruz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.