27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

27 Ocak 2023

27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?27 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Gayet enerjik bir gündeyiz. Spor yapabilir, atom karınca gibi koşturabiliriz. Yalnız migreni olanlar dikkatli olsun.

?05:32’de Venüs Balık burcunda transitine başlayacak ve 20 Şubat tarihine kadar da burada olacak. Venüs hazlarımız, parayı, değeri, zevklerimizi, arzularımızı, stratejimizi temsil etmektedir. Balık burcu ise daha ilahi olanlar, şifayla, teslim olmayla bağlantılıdır. Venüs Balık burcundayken sevgimiz daha ilahi olabilir, yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Meditasyonlardan ibadetten daha fazla keyif alır ve bu alana çekiliriz. Beyaz atlı prens beklemek ve buna kavuşmak gibidir.

?13:42’de Merkür Kiron karesi gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Kalp kırmayın annem. Bu süreçte yaraları olan insanları dinleyip onlara derman olmaya çalışın. Kırıcı bir etkidir. Ancak bir konu hakkında uzmanlaşmak isterseniz de zihninizi iyi bir şekilde yönetebilirsiniz.

?18:12’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın üstesinden kolayca gelebileceğimiz saatlerdir. Otorite figürlerinden destek almak isterseniz, bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.