27 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

26 Ocak 2022

27 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?27 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlayacağız. Okült konulara ilgi duyduğumuz, duygularımızın sabit olduğu bir gündeyiz.
?05:09’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda değişim dönüşüm enerjisiyle birtakım olayları görebiliriz. Bu saatlerde uyanıyorsanız (bazı insanlar uyanıyor neden bilmiyorum) Meditasyon yapmak için hoş bir zaman dilimi.
?08:27’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah sabah çenemiz düşebilir, fakat burada biraz konuşmak için irade göstermemiz gerekiyor. Zihnimiz güzel çalışacaktır, sosyal medyada stalk yapmak isteyebilirsiniz.
?08:27 ile 10:34 arası Ay boşlukta. Bu saatlere yeni işler koymayın annem. Siz biliyorsunuz ne olduğunu, eski işlerin üstünden geçin, bitirin sonra da dinlenin.
?10:34’de Ay Yay burcuna girecek. Sosyalleşmek, gezmek, keşfetmek isteyebilirsiniz. Yabancı dil öğrenmek, astroloji çalışmak için güzel bir gün. Bak Merkür de hazır Retro bitmeden başladığınız kitap filan varsa onları da okuyun bitirin.
?21:01’de Ay-Jüpiter zorlayıcı açısı gerçekleşecek. Burada biraz duygu yoğunluğumuz artabilir. Kibrimiz duygularımızı yönetebilir. Abartmayın tatlişlerim.
?23:46’da Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Yatmadan önce rahatladığımız zaman dilimi. İsteklerimiz ile ihtiyaçlarımız aynı doğrultuda çalışacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astrolog #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.