27 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

27 Ocak 2020

27 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
02:43’de Ay Balık burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla bugün biraz daha kendimizi duygusal hissedebiliriz. Ruhsal olarak dağılmaya müsait olduğumuz bir gündeyiz, çok mantıkla hareket edemeyebiliriz. Çok dağılmayın annem.
08:12’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşanabilir. farkındalıkların yüksek olduğu saatlerdir. Bu saatlerde tanıştığınız kişilerden fırsatlar yakalayabilirsiniz.
04:36’da Venüs Mars karesi gerçekleşecek. Bu süreçte ikili ilişkilerde gerginlikler söz konusu olabilir. Ayrıca çok fazla dürtüsel hareket etmek aniden bir aşk başlamasına da sebebiyet verebilir. Fakat bu süreçte kıskançlık krizlerinin ilişkinize zarar vermemesine özen gösterin. Yani havada aşk kokusu var ama bu biraz gergin de bir enerji.
23:00’de Venüs Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu maddi konularda aldanmalara ve aldatılmalara sebebiyet verebilir. Ancak sanatsal konularda da aşırı destekleyicidir. Ruhsal aşkı temsil eder.
Yani günün mottosu çok içgüdüsel davranmak yerine daha ruhunuzla, duygunuzla davranmak günü daha pozitif kullanmanıza sebebiyet verebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.