27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

27 Nisan 2019

27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlarrr,

Ay tüm gün boyunca Kova burcunda olacak bu da sosyalleşmek adına bizi çok destekleyecek.

01:18’de gerçekleşecek olan Ay Güneş karesi duygu ve mantık arasında kalabileceğimizi, eril dişil dengede problemler yaşanabileceğini göstermektedir.

03:58’de gerçekleşecek olan Ay Venüs uyumlu açısı ilişkiler bakımından destekleyicidir valla dışarda kop kop da değilseniz anca rüyanızda görürsünüz o ilişkiyi.

16:03’de gerçekleşecek olan Mars Neptün karesi ise haftanın en zorlayıcı açılarından biri. Etkisi yaklaşık olarak 6 gün sürebilir. Hayal kırıklıkları, aldanmalar, aldatmalar, su ile ilgili problemler, zehirlenmeler, spor sakatlıkları gibi konular gündeme gelebilir. Ay kız beni nasıl etkileyecek diyorsanız haftalık burç yorumlarını web sitemde yazmıştım. Okumayanlar göz atabilirler. Link profilde.

17:34’de gerçekleşecek olan Ay Merkür uyumlu açısı da her türlü iletişim, anlaşma, sözleşme, söz verme gibi konularda çok destekleyicidir.

Gün kalitesi eee yaaaniii modunda biraz. Bol bol arkadaşlarınızla görüşün, eğlenirsiniz efendim.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.