27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

26 Nisan 2023

27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.

💫00:09’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Gece gece duygusallığı abartmayın annem.

💫02:40’da Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler manevi yönümüzün kuvvetli olduğu, ruhsal olarak iyi hissettiğimiz, sezgilerimizin artacağı saatlerdir. Rüyalarınız mesajcı olabilir.

💫02:40 ile 09:29 arasında Ay boşlukta olacak. Gece gece kalkıp da şirket kurmazsınız herhalde inşallah.

💫09:29’da Ay Aslan burcuna geçecek. Demek ki kendimizi ortaya çıkarmak isteyebiliriz, kuaföre gidip güzelleşmek isteyebilir, şıkır şıkır giyinebiliriz ve bundan da keyif alabiliriz.

💫10:13’de Ay Plüto karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde azıcık gerginleşebiliriz. Çok takılmayın aman Plüto diyin geçin annem.

💫16:34’de Mars Kiron karesi gerçekleşecek. Valla kafanıza gözünüze dikkat edin, cerrahi müdahale açısıdır bu. Sakarlıklar, sakatlıklar ve kaza anlamına gelir. Aynı zamanda askeri hareketlilik, madenlerle ilgili patlamalar anlamına gelir. Olmaz inşallah.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.