27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

26 Nisan 2022

27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?27 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?07:09’da Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Arkasından 09:01’de de Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Aslında bu 22:11’de gerçekleşecek olan Venüs-Neptün kavuşumunu tetikleyecek. Bundan birazdan bahsedeceğim.
?08:11’de Merkür-Jüpiter sekstil açısı gerçekleşiyor. Herhangi bir ticari anlaşma, eğitim, yazdığın işlerin yayınlanması, zihinsel açıdan daha geniş düşünmek, haber ağlarının aktifleşmesi gibi işleriniz varsa bu saati kullanabilirsiniz.
?14:07’de Ay-Jüpiter kavuşumu, Ay-Merkür sekstil açısı 14:34’te gerçekleşecek. Bu da sabah 08:11’deki Merkür-Jüpiter sekstil açısını tetikleyecek olan en maksimum saattir.
?Günün en güçlü saati Ay-Plüto sekstil açısı 16:35’te gerçekleşecek. Kendinizi çok karizmatik, güçlü, etkili hissedebileceğiniz zamanlara işaret eder.
?16:35’ten 19:09’a kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler bir şeyler başlatmak için çok uygun değildir. Ekstra şeylerle karşılaşabilirsiniz.
?19:09’dan sonra Ay Koç burcuna geçecek, artık haleti ruhiyemiz de değişecek. Kendimizi daha atılgan, daha cesur hissedeceğiz. Dolayısıyla o ölü toprağını üzerimizden atıldığını hissedebileceğimiz bir sürece giriyoruz.
?Günün bir diğer önemli olayı ise 22:11’de gerçekleşecek olan Venüs-Neptün kavuşumu. Neptün bir şeylerin ortaya çıkmasıyla bağlantılıdır. Gölge yönü ilişkilerle ilgili aldatmalar, aldatılmalar konusu gündemimizde olabilir. Başkalarının değerini gözümüzde büyütebiliriz. Tam bir 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen, kalan 2 kuruşa seni satar açısıdır.
?Para piyasalarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Özellikle kripto paralarla ilgili artışlar söz konusu olabilir. (Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.)
?Bugüne kadar sizin fark etmediğiniz sizden hoşlanan birileri varsa bu dönemde size ilan-ı aşkta bulunabilirler.
?Bu açıyı özellikle sanatsal konularda değerlendirmenizi tavsiye ederim. İlham perileri yanınızda olacaktır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #27nisan #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.