27 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

27 Nisan 2020

27 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, Ay gün genelinde ikizler burcunda transit edecek, yine iletişimimizin aktif olduğu bir gündeyiz.
01:31’de Ay-Neptün karesi gerçekleşiyor. Bu özellikle gereksiz konuşmaların ve fazla konuşmaların kalp kırıklıklarına, hayal kırıklıklarına sebebiyet verebileceğini gösterir. Aynı zamanda bazı alınganlıklar geliştirebiliriz.  Olayları çok kişisel algılamamamızı tavsiye ederim.
19:59’da  Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim konularının hızlanabileceği zaman dilimlerine işaret ediyor.
19:59’dan 20:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Dolayısı ile önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim.
20:27’de Ay yengeç burcunda transitine başlayacak. Burada birazcık daha duygularımız sezgilerimiz gündemde olacak. Aile bağlarımız konumuz olacak, vatanımız, aidiyet duygularımız gündemde olabilir.
22:52’de Merkür artık Boğa burcunda transitine başlayacak. Bu transitini 12 Mayıs’a kadar sürdürecek. Merkür Boğa burcundayken düşüncelerimizde daha fazla sabit fikirlilik geliştirebiliriz. Çok fazla düşüncelerimizi değiştirmek istemeyebiliriz. Bu dönem insanlarla inatlaşmak için çok uygun bir dönem değildir. Herkes kendi bildiğinin doğru olduğunu zannedebilir. Aynı zamanda Merkür boğa burcundayken zihnimiz daha çok keyif alacağımız konularla ilgili düşünceler üretebilir. Akılımız fikrimiz zevki sefa konuları üzerinde olabilir. Ayrıca anlaşmalar yapmak, para ile ilgili konularda sözleşmeler yapmak, para konuşmak için iyi olduğumuz zamanlardır.
Bugünün başka bir önemli olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.