27 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

26 Mayıs 2020

27 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarım,
00:03’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler gergin saatlerdir. Vay gözünün üstünde kaşın var, vay saçını beğenmedim şeklinde gerilmeyin annem.
04:06’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmaya açık saatlerdir. O saatlerde ancak rüyalarınızı abartırsınız o yüzden çok önemli değil.
04:06’dan 09:32’ye kadar Ay boşlukta olacak, dolayısıyla önemli işleriniz varsa 09:32’den evvel başlatmayın zaten sabahın köründe o enerjiyi nerden bulursunuz bilemedim.
09:32’de Ay Aslan burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla bugün kendimizi şımartmak isteyebiliriz. Yaşam enerjimiz artar. Saçları kestirmek için filan uygun ama Venüs Retro dolayısıyla sonuçlarından hoşlanmayabilirsiniz.
12:42’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Böyle bir ruhunuz daralabilir, içiniz kıyılabilir çok takılmayın annem geçicidir.
22:02’de Ay Güneş uyumlu açısı hem ilişkiler hem de otoriteden destek almak için uygun saatlerdir. Hem yaratıcı hem de dengeli olduğumuz saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.