27 Mart Günlük Astroloji Yorumu

27 Mart 2019

27 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay’ın Yay burcundaki son açısı 05:36’da Jüpiter ile olan kavuşumuyla gerçekleşecek ki manevi konulardan yana çok iyi bir süreçtir. Aslında bir ayın en şanslı günlerinden biridir hatta finansal getiri bile sağlar ama 05:36’da ne geliri getirecek allasen. İmkanınız varsa kalkın dua edin ya da ruhunuza iyi gelen bir şey yapın yoksa da mesela çözmek istediğiniz bir sorununuz varsa çözüm yolunu rüyanızda görmeyi dileyin. Ay ben ne bileyim işte nasıl kullanmak isterseniz öyle kullanın. Ben aracı kurumum gerisine karışmam. (uykusuzluktan atarlı astrologluğuma geri döndüm)

Sonrasında da yani 05:36’dan 17:07’ye kadar yani Ay Oğlak burcuna geçene kadar boşlukta olacak. Bugün bir şeyler başlatmayın şekerler. Daha çok bu süreci boş işler yaparak geçirin. Ay ben boş duramam derseniz de yapacaklarınızı listeleyin, ben karışmam. (bak yine hem öneri de bulunup hem kendimle kavga ediyorum yaa)

Sonra Ay Oğlak burcuna geçince de böyle bir sorumluluk aşkı, bir ben birşeyler yapayım edası, aman da burnum düşse almam tavırlarına sahip olabilirsiniz. (Oğlaklar i love you) Bir de Ay Oğlak’dayken dişinize, cildinize, kemiğinize filan dikkat edin.

Noluyor başkaaa? Heh sevdim. Efendim bu fırıldak Ay bugün yine boş durmuyor ve öncesinde 19:06’da Venüs’le 19:09’da Uranüs’le süper bir açı yapıyor ki sonrasında oluşacak olan 19:45’deki Venüs – Uranüs uyumlu açısını tetikliyor. Şimdi bu ne demek? Venüs ilişkiler, değer, sevgi, aşk, para. Uranüs ani beklenmedik gelişmeler, fırsatlar, yenilikler. Yani patadanak aşık olabilirsiniz demek. (bekar arkadaşlarım sevindi)

Bir tek 21:16’da Ay Kiron karesi var. Burada da kırılmamaya, yara almamaya, herşeyi kişiselleştirmemeye dikkat edin yeter.

Haydin öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.