27 Mart Günlük Astroloji Yorumu

26 Mart 2023

27 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?27 Mart Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve gün boyunca Ay İkizler burcunda olacağı için, iletişim ihtiyacımız artar, trafikte daha fazla vakit geçirebiliriz, bol sohbetli bir gün. Bir şeyler afişe olabilir.
?08:40’da Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. İyilik yapmak, bir canlıya yardım etmek kendimizi de iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.
?10:39’da Ay Merkür sextili iletişimimizin oldukça kuvvetli olduğu zamanlara işaret eder. Herhangi bir anlaşma sözleşme için bu saatleri kullanabilirsiniz.
?13:57’de Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. Bu saatler hoşgörünün de abartının da artabileceği saatlerdir, seçim sizin valla ben karışmam. Ayrıca hayatınızda aksiyon da artabilir ya da siz harekete geçmek isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz. Basın yayın, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konuları için de kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.