27 Mart Günlük Astroloji Yorumu

26 Mart 2022

27 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?27 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Pazar Pazar sorumluluk almak isteyebilirsiniz ama Pazar günündeyiz unutmayın. Biraz dinlenin annem ya zaten gece gece ne işi. Bir sonraki günün iş planını yapmak için oldukça uygun bir gün. (Kendime not)
?01:03’de Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Anlık olarak ihtiyaçlarınız değişebilir. Kendinizi oldukça güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz.
?02:50’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İçinizde böyle derdinizi, sıkıntınızı anlatma ihtiyacı olabilir. Belki de uykunuzda birilerinize içinizi dökme ve fikirlerinizi anlatırken kendinizi görebilirsiniz.
?02:50 ile 03:55 arası Ay boşlukta. Mis gibi Ay boşlukta saati. Bu saatlerde Ay boşlukta olsun ki ben de gün içinde yeni işler başlatayım, bu saatlerde uyuyayım. İçinizde uyanık olanlarınız var ise bu saatlerde yeni fikirler bile gelse aklınıza Ay’ın boşluktan çıkmasını beklemeniz en sağlıklısı.
?03:55’de Ay Kova burcuna geçecek. Yeni ve marjinal davranışlar sergileyebilirsiniz. Sıra dışı görünme ihtiyacı ve diğer insanlardan farklıyım düşüncesi olabilir.
?10:44’de Merkür Koç burcuna geçiyor. 11 Nisan 2022 tarihine kadar Koç burcunda kalacak. Burada zihnimizin çok fazla aktif olması ama nasıl çalışacağını kestirememe durumları olabilir. Düşündüklerimizi pat pat söyleyebiliriz. Fakat fikirlerimiz ve düşüncelerimiz konusunda harekete geçme ve öncülük etme potansiyeli oldukça yüksek. Ayrıca Merkür normal hızının oldukça üstünde bu da demektir ki zihnimiz çok fazla aktif, düşünceler çok fazla aktif. Sürekli aklımıza yeni fikirler gelebilir ve bununla alakalı öncülük etmek isteyebiliriz. Fakat burda Koç burcunun antisciası olan Başak burcunu kullanarak fikirleri ayıklama ve işe yarar fikirlere öncülük etmek daha mantıklı bir hareket olabilir.
?15:34 Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Karşı cinsle ilişkileriniz kuvvetlidir, ruhsal dengeyi sağlarsınız, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.