27 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

27 Mart 2020

27 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Nasıl geçiyor karantina günleri? Valla bende durumlar karışık. Kabul ettim rahat ettim.
Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek, bir tembellik isteği, bir iştah, bir üşengeçlik hissedebilirsiniz. Dünya nimetlerinden faydalanmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. Tatlım o elindeki tatlıyı bırak istersen bunun daha yazı var.
02:28’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tabi o saatlerde rüyalar alemindeyseniz bir anda problemleri çözecek aydınlatıcı rüyalar görebilirsiniz. Çok parlak fikirler aklınıza gelebilir.
12:03’de gerçekleşecek olan Ay Merkür uyumlu açısı iletişim konularında iyi olacağımız saatlere işaret etmektedir. Önemli konuşmaları, yazışmaları bu saatlere getirmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.