27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

27 Kasım 2023

27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

💫00:51’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi zihinsel olarak oldukça güçlü hissedebiliriz. Kalp kıran sevgililere öyle bir trip atar, öyle bir manipüle edersiniz ki vay ben neler etmişim diye hayatı sorular ama yapmayın annem böyle şeyler.

💫00:51 ile 03:39 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatte de kalkıp şirket kurmazsınız herhalde.

💫03:39’da Ay İkizler burcuna geçecek. İletişim konuları daha fazla gündeme gelecek.

💫05:22’de Ay Satürn’le 07:07’de de Mars’la zorlayıcı açılar yapacak ancak bu 25 Kasım’da gerçekleşen Mars Satürn karesini tetikleyecek.

💫12:16’da İkizler burcunun 4 derecesinde dolunay deneyimleyeceğiz. Etkisi azalarak 15 gün kadar sürer. +/- 4 derecelerde bir gezegeniniz varsa daha çok etkisi altında kalırsınız. Beni nasıl etkileyecek derseniz bununla ilgili bir reels çektim, intagram hesabımdan izleyebilirsiniz. Peki bu dolunay neyi ifade eder diyorsanız Şokopop’un dediği gibi, kavga, polemik, basitlik, skandal. Valla bol bol ifşaları duyacağımız bir sürece benziyor.

💫16:27’de Merkür Neptün karesi gerçekleşecek. Bu tam bir hırsızlık, dalgınlık sebepli trafik kazaları, eğitim konularında dağılmalar anlamına gelir. Etkisi 5 gün kadar sürer. Ben sizin yerinizde olsam bu dönem bu açıyı kullanır yeni bir eğitime başlarım, çünkü zorlan başar açısıdır kare açılar.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.