27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

26 Kasım 2022

27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yine organizasyon yeteneğimizin yüksek olduğu, başladığımız işleri bitirebileceğimiz, ay çocuğun şusu eksikti bunu da alayım diye sorumluluklarımızı halledebileceğimiz bir gündeyiz.
Bugün Ay tüm jenerasyon gezegenlerine dokunduğu için kolektif konular gündemimizde olabilir.
?02:34’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Yerinizden zıplayabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerin aktif olduğu zamanlardır.
?13:05’de Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde hayallerimizi gerçekleştirmek için adımlar atabilir, sistemler kurmak üzerine planlar gerçekleştirebiliriz.
?19:42’de Ay Plüton kavuşumuyla beraber insanları daha fazla etkimiz altına alabiliriz, kendimizi karizmatik hissedebiliriz, etkilemek istediğiniz birileri varsa bu saatleri kullanın annem.
?23:11’de Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Hayallerimiz gündeme gelebilir, bunlar için harekete geçmek isteyebiliriz, daha hoşgörünün hakim olacağı saatlerdir, manevi konulara daha fazla odaklanabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.