27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

26 Kasım 2021

27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?27 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Aslan burcunda boşlukta başlayacağız.
?04:04’te Satürn-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etkiyi 4-5 gün kadar hayatlarımızda hissedebiliriz. Otorite ile sorunları çözmek için adım atabilirsiniz. Özellikle babanız ile olan sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kendi yaralarımızın sorumluluğunu alıp bunları çözmek içi harika zamanlardır.
?05:11’de Ay Başak burcuna geçiş yapacak. Detay gerektiren tüm işleri kolaylıkla tamamlayabileceğiniz saatlerdir. Oldukça analitik düşüne bileceğiniz de bir zaman dilimi olduğu için, okumak araştırmak istediğiniz konulara eğilebilirsiniz. Bir de insanları çok eleştirmeyin annem kimse sizin kadar mükemmel değil.
?13:27’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde patavatsızlık yapmaya çok elverişli olabiliriz. Duygularınızı ifade etmeniz zor olabilir. Derdinizi anlatmak için bu saatleri es geçin tatlişlerim.
?15:27’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Ruh haliniz çalkantılı olabilir. Kendi iç dünyanızı ve duygularınızı anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Çok da şaapmayın geçici bir etkidir. Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?