27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

27 Haziran 2019

27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr arkadaşlarım,

İki gündür olaysız gökyüzü bugün bayaa fingirdek maşallah.

00:38’de gerçekleşecek olan Ay Venüs uyumlu açısı ilişkiler konusunda çok destekleyicidir. Sevgilinizle barıştınız barıştınız barışmadınız 01:42’de gerçekleşecek olan Ay Plüton karesiyle iyice küsüşebilirsiniz. Bu saatlerde çok sınırları zorlamayın.

03:19 itibariyle Merkür artık Aslan burcuna geçiyor ve iletişim dilinde kibir yapmamaya özen gösterin. Emir kipiyle konuşmayın. Adamı hasta etmeyin. (Astrolog burda Merkür Aslan etkisinde) şaka bir yana sanatsal aktivitelerle ilgileniyorsanız da zihinsel olarak harika bir dönemdesiniz. Senaryo yazımı olur, söz olur döktürürsünüz valla.

10:51’de Ay Mars karesi agresif enerjiler barındırır. Saçma sapan şeylere sinir yapabilirsiniz ya da sinirli insanlarla muhatap olabilirsiniz. Kendinizi bir odaya kapatın. Sonrasında Ay boşluğa giriyor ve 16:31’e kadar boşlukta kalacak. Dolayısıyla bu zaman aralığında yeni işler başlatmak yerine hobilerinize odaklanın ya da yarım kalan işleri halledin.

17:22’de Ay Merkür karesi iletişim diline dikkat diyor. Kırıcı konuşmalar, yanlış ifadeler, potlar gündeme gelebilir.

20:45’de gerçekleşecek olan ve benim dönemin en sevdiğim açısı Güneş Uranüs uyumlu açısı ise tam bir fırsatlar açısı. Etkisi 3-4 gün sürer. Yeni fikirler bulmak, üstlerden destek almak için ideal birkaç gündeyiz.

22:59’da gerçekleşecek olan Ay Kiron karesi ise kırık kalpler durağı gibi bir saat. Şifa çalışması yapın.

Bitti. Bu kadar. Öptüm.

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.