27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

26 Haziran 2023

27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Tatil beldesinden bildiriyorum, herkes çok güzel. Biz de güzeliz. Bugün odağımız hem kendimizle hem de başkalarıyla ilişkilerimiz olacak.

💫03:23’de Merkür Yengeç burcuna geçecek. 11 Temmuz tarihine kadar da burada seyahat edecek. Ankara’ya göre çıkartılmış harita İkizler burcu yükseliyor demek ki bu süreçte ülkemizde iletişim, medya, ticaret, yollar, ulaşım konuları gündemde olacak. Merkür ise haritanın 2. Evinde yani bol bol para konuşacağız ve aynı zamanda 5. Evin de yöneticisi olduğu için borsa gibi yatırım araçları gündemde olacak. Merkür’ün yönetim evindeki Retro Satürn’e uyumlu açısı, ekonomi planlarında eskiye dönüş olabileceğini göstermektedir ve kendi paramızla ilgili yöneticilerin önemli kararları olacaktır, bunlar daha çok ticaret, satış, emlakla ilgili olabilir. Aynı zamanda 12. Evdeki Jüpiter’le olumlu açısı ise yurtdışından para gelişini de temsil etmektedir. Bu süreçte mültecilerle ilgili konuları da fazlasıyla duyabiliriz.

💫13:56’da Ay Venüs, 21:25’de de Ay Mars arasında uyumlu açışı gerçekleşecek. İlişkiler ve flörtle ilgili konuların oldukça fazla gündemimizde olabileceğini gösterdiği gibi tam bir seviyorsan git konuş bence açısı olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Özellikle de Terazi ve Aslan’lar gözünü dört açın.

💫16:21’de Ay Kiron karşıtlığı biraz kalp kırıklıklarına, sakarlıklara açık olduğumuz saatleri işaret etse de gün geneli oldukça güzeç

💫23:55’de Merkür Ay Düğümlerine temas edecek yani bu da demek oluyor ki bu dönem yeni fikirler, yeni anlaşmalar bakımından oldukça desteklenmekteyiz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.