27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

26 Haziran 2022

27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?27 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz, yine olaylar olaylar, iletişim, çekirdekli bir gün.
?10:21’de Ay Merkür’le kavuşum yapacak, 10:56’da da Kiron’la uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu aslında 14:46’da gerçekleşecek olan Merkür Kiron sextile açısını gerçekleştirecek. Bu süreç aslında bir problemimiz varsa konuşarak çözebileceğimiz zamanlara işaret eder.
?10:55’de de Neptün durağanlaşıyor ve retroya girmeden evvel 2 gün boyunca da duracak. Bu süreçte bazı varsayımlarımız gerçek olmayabilir, hayal kırıklığı yaşadığımızı zannederiz ama aslında yaşamamışızdır. Dolayısıyla günün anlam ve önemi, eğer bir şeyden emin değilsen önce bir konuş, bu süreçte gerçek sandığın bazı şeyler gerçek olmayabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.