27 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

26 Haziran 2020

27 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Oldukça disiplinli, detaycı ve analitik hareket edebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Gününüzü rahatlıkla planlayabilirsiniz.

07:56’de Ay-Neptün karşıt açısı gerçekleşiyor. Aşırı hassas olabileceğiniz saatlerdir. Kendinizi kurban psikolojisine sokmayın. Ruhsal çalışmalar yapmak için ideal saatlerdir. Güne ruhsal çalışmalar yaparak başlamanızı tavsiye ederim. Sınava girecek kardeşlerimin heyecan yapmamasını tavsiye ederim. Dua etmek ve sınava odaklanmak size iyi gelecektir. Şimdiden hepinize kocaman başarılar. Bu hayatınızın sınavı değil.

13:24’te Ay-Plüton hemen sonrasında da 13:50’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Sezgilerinizin güçlü olduğu zaman dilimidir. İşlerini organize ve sistematik bir şekilde rahatlıkla halledebilirsiniz. Plüton ve Jüpiter retro olduğu için değişim ve şanslarınızın ileriki tarihlerde geleceğini düşünerek yine detaycı ve disiplinli hareket etmeye devam etmenizi tavsiye ederim.

23:01’de Ay-Mars karşıt açısı gerçekleşecek. Kendinizi dürtüsel olarak savunma da hissedebilirsiniz. Sinirle hareket etmekten ve duygusal karmaşa yaşamaktan uzak durun. Dürtüsel davranmamaya çalışın annem.

23:01 ile 23:16 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Zaten kısa süreli bir etki, önemli bir iş başlatacağınız düşünmüyorum. Yani illa başlayacağım derseniz de ben karışmam.

23:16’da Ay Terazi burcuna geçecek. Dolayısıyla dengenin, uyumun bize çok iyi geleceği saatler bizleri bekliyor. İkili ilişkilere ihtiyacınız artacaktır. O yüzden kimseyi kırmamaya çalışın. Sevin ve sevilin annem.

23:43’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bilgiye önem vereceğiniz ve oldukça gerçekçi olacağınız bir zaman dilimidir. Hem sorumluluklarınızı yerine getirmek hem de otorite figürlerinden destek alabileceğimiz saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.