27 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

26 Eylül 2022

27 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?27 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Yine süslü şirin gibi bir gündeyiz. İlişkilere daha fazla zaman ayıracağız, ticaret konuları ve aynı zamanda siyaset de gündemimizde olacak.

?05:54’de Ay Mars üçgeni var. Mars, bizim yaşam enerjimiz olduğu için kendimizi oldukça cesur ve atak hissedebiliriz. Yapmak istediğimiz işler konusunda enerjilerimizi daha iyi kontrol edebiliriz. Harekete geçmek istediğiniz konular varsa sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda sabah sporu yapmak da iyi gelecektir.

?06:44’de Ay Satürn üçgeniyle beraber bu saatlerde otoriteden destek alabiliriz, sorumluluklarımızı daha iyi bir şekilde yerine getirebiliriz, konsantrasyonumuzun yüksek olduğu zamanlardır.

?15:56’da Merkür Plüton üçgeni gerçekleşecek. Şimdi burası güzel. Merkür bizim iletişimimizi temsil eder, Plüton ise gücü. Dolayısıyla bu süreçte iletişimimiz çok güçlü olabilir. Özellikle geçmiş hesapları kapatmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarınızı revize etmek için iyi zamanlardır. Etkisi 3 gün sürer.

?19:20’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek bu daha çok 15:56’daki Merkür Plüton üçgenini tetikleyecek.

?19:20’den ertesi gün 12:14’e kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken başladığınız işleri bitirmek daha iyi olabilir. Zaten o saatten sonra ne başlatabilirsiniz allasen.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.