27 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

27 Ekim 2023

27 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Oldukça hareketli bir gündeyiz. Ancak bir anda öfkelenme sonrasında bir anda sönme potansiyelimiz var. Risk iştahımız artabilir. Bunların yerine spor yapmak, enerji gerektiren şeyler yapmak daha iyi olabilir.
💫16:59’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler şifacı saatlerdir. Birilerine iyilik yapmak kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir. Bir arkadaşınızın derdini dinleyebilir ya da derdinizi anlatabilirsiniz. Bir de sakarlıklara açık olduğumuz saatlerdir, hızlı hızlı bir şeyleri yetiştireyim derken küçük sakarlıklar yaşamayın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.