27 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

26 Ekim 2021

27 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?27 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?

?Ay tüm gün Yengeç burcunda yer alacak. Dolayısıyla aidiyet konuları, aile bağları, duygularımız sezgilerimiz oldukça gündemde olabilir. Böyle bir hüzünlü olabileceğimiz bir zaman dilimindeyiz.

?02:36’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Çözülecek problemleriniz varsa üzerinde düşünüp uyuyun annem, uyandığınızda aklınıza yaratıcı çözümler gelebilir.

?04:05’te Venüs-Neptün karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 5 gün sürecektir. İlişkilerde aldatılmalar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olun. Neptün, olayları yanlış yorumlamanıza, varsayımlarda bulunmanıza neden olabilir. Yanlış beklentiler içine girmeyin. Sevginin en fedakar olanı yaşanabilir. Tabi kendinizi kurban etmemeye özen gösterin. Para piyasalarıyla ilgili belirsizlikler de devam edebilir.

?08:09’da Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Detayları hesaplamadan konuşmamaya özen gösterin. Daha detaylı analiz edip ona göre konuşmakta ve yazmakta fayda olana zamanlardır. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz veya sizi yanlış anlayabilirler. Bunu yanında eğer tüm detayları düşünerek hareket ettiğinizde de daha derin bilgiye ulaşabileceğiniz saatlerdir.

?17:47’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu durum daha çok 04:05’deki Venüs Neptün karesini tetikleyeceği için yukarıda bahsettiğim konuların daha yoğun yaşanabileceği zamanlardır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Ekim

Günlük Astroloji Yorumları , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.