27 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

26 Aralık 2019

27 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek, dolayısıyla sorumluluklarımızın gayet farkında olduğumuz bir gündeyiz.
06:23’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla ruhsal olarak da kendimizi iyi hissettiğimiz bir güne başlayacağız.
Ay 15:08’de Satürn’le kavuşum yapacak. Dolayısıyla patron ve otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Ancak aynı zamanda ruhsal konularda bir sıkıntı içinize çökebilir ancak çok da önemli değil, geçici yani.
17:42’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Hem insanları etkiniz altına alabilirsiniz hem de içinizdeki gücü keşfedebileceğiniz saatlere işaret eder.
Tatatatataammmm geldik günün en güzel saatine. Saat 21:25’de Güneş – Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Tam kesinleşme saati bu ama aslında gün geneline hatta önümüzdeki 5 güne etkisi devam edecek. Gökyüzünün bizi desteklediği senede bir gerçekleşen hem korunduğumuz hem de şanslı olduğumuz zamanlara işaret eder. Bununla ilgili bir video çektim dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz. ⇓⇓⇓
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.