27 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

26 Aralık 2021

27 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?27 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Estetik ve güzellik konularının ön planda olduğu, kendimizi uzlaşmacı ve barışçıl hissedeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Ayrıca entelektüel sohbetlerden hoşlanabiliriz, sanatsal konular daha çok ilgimizi çekebilir, illa sanatsal bir etkinliğe katılamasak bile, kendimizi güzelleştirmek bile bizi motive edebilir. Sevmek ve sevilmek bize iyi gelebilir.
?00:28’de Merkür-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 3 gün sürebilir. Hayalimizdeki işe imza atabiliriz annecim. Biraz irade ve şans doğrultusunda ilerleyebilir bu durum. Zihnimizin ve hayal gücümüzün aktif olduğu zaman. Resim gibi sanatsal aktiviteleri yapıyorsanız hayal gücünüz kuvvetlenir. Şiir, yazı yazıyorsanız yine destekleniyorsunuz, kullanın annem. Bir de bu süreçte ağzınızdan çıkan sözlere ekstra dikkat etmenizi tavsiye ederim, bir bakmışsınız olmuş.
?05:23’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Sabahın ilk saatlerinde ihtiyaç ve istekleriniz arasında kalabilirsiniz. Mesela bir tarafınız kalk hadi işe git sorumlulukların var derken öbür tarafınız amaannn bir daha mı gelicez dünyaya modunda olup sizi zorlayabilir.
?10:38’de Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Duygusal olarak huzur ortamı ile kişisel isteklerimizin çelişebileceği bir zaman dilimine işaret ediyor. Dürtüsel davranmamakta fayda vardır. Daha sakin olmaya özen gösterin. Kendi ihtiyaçlarınızdan önce başkalarının ihtiyaçları ile ilgilenin bu durum size de iyi gelecektir. Bazen dürtüsel tavırlara girdiğimizde olaylar hiç istemediğimiz noktalara ulaşabiliyor. Güzellik ve uyum arayışında olun, sevginizi ön plana çıkarın annem.
?13:07’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Öğle yemeğini yedikten sonra vaktiniz varsa çıkın biraz enerjinizi atın yürüyüş yapın.
?15:55’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bilgiye önem vereceğiniz ve oldukça gerçekçi olacağınız bir zaman dilimidir. Hem sorumluluklarınızı yerine getirmek hem de otorite figürlerinden destek alabileceğimiz saatlerdir.
Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.