27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

27 Ağustos 2019

27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarım,

00:45’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek ki bu böyle bir iç sıkılması, böyle bir ruhun daralması, böyle bir mıymıntılık haline sebebiyet verebilir, yatın uyuyun annem.

06:27’de Ay Neptün uyumlu açısı gecenin gerginliğini atmış pamuk gibi kalkmamıza sebebiyet verebilir. Duygusal olarak kendimizi daha iyi hissedebilir, yaratıcılığımızı ortaya koyabiliriz.

11:55’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Gergin saatlerdir. Böyle sıra beklersiniz pat önünüze biri atlar, biri bir anda sizi sinirlendirebilir, manipülatif hareketler can sıkar uymayın annem.

Sonrasında da Ay tüm gün boşlukta olacak. Yani bir şeyler başlatmak istiyorsanız sabahın erken saatlerini değerlendirme fayda var.

Başka da bir olay yok. Öğleden sonrası sakin ama ay boşlukta olacağı için elinizdekileri toparlamak da fayda var gibi duruyor. Haydi öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.