27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

27 Ağustos 2023

27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay Oğlak burcu enerjisiyle başlıyoruz. Sorumluluk alma ihtiyacımız artabilir. Ciddi bir gündeyiz
💫11:27’de Güneş Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Eğer sorumluluklarınızı almadıysanız bu enerji kendinizi baskı altında hissetmenize sebebiyet verebilir. Yaşam enerjiniz biraz düşebilir. Hatta soğukluklar gündeme gelebilir. Burazı biraz yüzleşme açısı gibidir. Oysa ki isteklerinizi yerine getirmek için disipline olursanız dengeye gelebilirsiniz.
💫17:57’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Desteklendiğimiz, hoşgörümüzün yüksek olduğu zamanlardır. Maddi konularda güzel haberler alabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.