27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

26 Ağustos 2022

27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀27 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰
💫Güne Ay Aslan burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
🍀Günün şanslı talihlileri: Boğa, Başak ve Oğlaklar.
⚠️Günün Dikkat etmesi gerekenleri: İkizler, Yay ve Balıklar.
👀Günün Sürprizlere Açık olanı: Aslan
💫03:24’de Ay Başak burcunda transitine başlayacak. Bu saatten sonra bütün gün boş boş oturdum haydi evi süpüreyim deme ihtiyacınız olabilir. Çok da gaza gelmeyin 😂 Saat 03:24! Hayatımızda ayıklamak istediklerimizi ayırmak, hayatınızı düzene koymak için uygun zamanlardır.
Detay gerektiren tüm işleri kolaylıkla tamamlayabileceğiniz zamanlardır. Temizlik, diyete başlamak gibi konularda desteklenebilirsiniz. Hatta ne zaman diyete başlayayım diyorsunuz ya bence bugün uygundur. Ayrıca oldukça analitik düşüne bileceğiniz de bir zaman dilimi olduğu için, okumak araştırmak istediğiniz konulara eğilebilirsiniz. Bir de insanları çok eleştirmeyin annem kimse sizin kadar mükemmel değil.
💫 07:33 Venüs Uranüs karesi gerçekleşecek. Çatadanak aşık olabileceğiniz gibi çatadanak ayrılıklar da yaşayabilirsiniz. Paranıza sahip çıkıp bir anda ekstra hiç aklınızda olmayan bir şeye çok fazla para harcayabilirsiniz. Bir de kitlesel konular, bir anda harekete geçme, kaotik süreçlere işaret eder. Para piyasalarındaki ani yükseliş ve düşüşler de bu dönemin gündem konusu.
💫 08:27’de Güneş Mars karesi gerçekleşecek. Agresif hareketlerden uzak durmanız gereken zamanlara işaret eder. Öfke patlamaları, iletişimle ilgili sıkıntılar, vay aradım nerdeydin diye birilerine kafa göz dalma isteği bu dönemim tuzakları arasındadır, düşmeyin boncuklarım.
💫 11:11’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Aslında bu 08:27’de gerçekleşecek olan Güneş Mars karesini tetikleyecek.
💫11:17’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bununla ilgili bir yazı yazdım bir önceki posttan okuyabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın yapmıştım. İki gün önce Instagram’da kaydettiğim videomu izleyebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #27Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi #yeniay #başak #başakyeniayı

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.