26 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

25 Temmuz 2022

26 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?26 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Ay Yengeç burcundayken duygularımız, sezgilerimiz, ailemiz, vatan topraklarımız, gizliliğimiz oldukça ön planda olacak.
?14:35’de Ay Jüpiter karesi, 17:54’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu aslında dün gerçekleşen Venüs Jüpiter karesini tetikleyeceği için bu saatlerde ilişkilerde alınganlıklar göstermeyelim annem. Para piyasalarıyla ilgili dikkatli olmamız gereken bir süreçten geçiyoruz. Kişisel hırslarımıza kendimi çok kaptırmamamız gereken bir süreç olduğunu unutmayın. Özellikle diyabet hastaları bu dönem şekerine dikkat etsin. Tabi biz de yediklerimize dikkat edelim çünkü kilo alma potansiyeline sahibiz.
?22:13’de Merkür Mars karesi gerçekleşiyor. İletişim dilimizin oldukça sivri olduğu, agresif konuşmalar yapabileceğimiz, laf ağızdan çıktıktan sonra havada kapıp yutmak isteyeceğimiz bir sürece işaret eder ve zihniniz çok hızlı çalışır. Aynı zamanda çok üretken ve yaratıcı aktivitelere de işaret eder. Fakat ani ve hızlı karar vermek bu dönemin işi değildir. Biraz daha temkinli ve güvenli hareket ederseniz bu süreci daha kolay atlatabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.