26 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

26 Temmuz 2023

26 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀26 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Böyle geliyor cinnet diyebileceğimiz bir gündeyiz. Ortalık gergin sakin olan kazanır, havalar da sıcak biz bu akrep enerjisini bol bol duş alarak atlatalım.

💫01:06’da Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi gergin hissedebiliriz, sıcaklardan söylenebiliriz.

💫07:27’de Ay Satürn üçgeni biraz daha sorumluluk alma konusunda destekleyicidir. Sabah saatlerini önemli işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz.

💫14:31’de Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz yükselebilir, hızlı ve hareketli olabiliriz. Hızlı çözülmesi gereken işleriniz varsa bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

💫20:38’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartmalara açık olduğumuz saatlerdir, hoşgörümüz azalabilir, bu saatlerde çok sınırları zorlamayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.