26 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 2020

26 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Terazi burcu tepkilerini içinde saklar çünkü onun için huzur ve uyum en önemli konudur. Onun dünyasında tüm ilişkiler bir denge içerisinde olmalıdır. Bu nedenle çok güzel bir diplomasi geliştirmiştir. Bugünün tüm gergin açıları için uzlaşmacı davranışları geliştirebilirsiniz.

04:11’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Kendinizi güvende hissetmeyen bir yapıya bürünebilirsiniz. Bu nedenle huzursuzluk hissiniz artabilir. Bu etki ile sabah biraz huzursuz uyanabilirsiniz. Gece gece çok konuşup da yanınızdakileri korkutabilirsiniz.

06:49’da Ay-Mars karşıt açısı gerçekleşecek. Kendinizi biraz gergin ve dürtüsel tepkiler vermeye eğilimli hissedebilirsiniz. Ay Terazi burcunun yapısına bürünüp diplomasi geliştirerek denge ve uyumu sağlamaya çalışın tatlişlerim. Cesaret gerektiren işler konusunda oldukça mücadeleci olabileceğiniz saatlerdir.

13:44’te Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerindeki gerginlikten sonra rahat nefes alabileceğiniz zamanlardır. Aşk ve sevgi duygularınızın yoğunlaştığı saatlerdir. Oldukça zevk sahibi olacağınızdan elbise, takı, ayakkabı gibi şeyler almak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

15:41’de Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Ay Terazideyken biraz tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Bu saatlerdeki zorunlu olarak tamamlamanız gereken işler varsa bu nedenle canınız sıkılabilir. Bunun yanında sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederseniz oldukça yapıcı ve olumlu bir tavır geliştirebilirsiniz. Bir de kibre düşmekten kaçının annem.

20:12’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Kararsızlık nedeniyle duygusal kargaşa yaşabilirsiniz. Bu saatlerde manipülasyonlara karşı dikkatli olmak lazım. Kendi kararlarınızı ve isteklerinizi uygulamaya çalışın. Yüreğinizin derinliklerindeki gücü keşfedin ve kendinize inanın.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.