26 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

26 Şubat 2019

26 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Bu gece gördüğünüz rüyalar şifacı rüyalar olabilir. Şifacı rüyalar nedir diyecek olursanız, hep iyilik yapın, pozitifte kalın, o zaman gezegenlerin kötü etkilerinde kalmazsınız diyorum ya, işte siz farkındalığı yüksek bir insansanız bazen o kötü etkiler rüyalardan çıkar, kabus görürsünüz, ağlayarak uyanırsınız işte tam olarak bunlar şifacı rüyalardır ruhunuzu şifalandırır.

Şimdi önemli günlerdeyiz. İlişkiyi, sevgiyi, değeri, parayı temsil eden Venüs, bırakma, kaybetme, vazgeçmeyi temsil eden Güney Ay Düğümü ile kavuşuyor. İşin içinde düğümler varsa olaylar karmiktir arkadaşlar. Velhasılıkelam ya tamam ya devam modundayız. Sizi geri çeken, ilerlemenizi engelleyen her ne varsa ve siz vedalaşamadıysanız şimdi vedalaşma vakti. Bazen sıkı sıkıya tutunduklarımız, değiştirmekten korktuklarımız bataklıkla çırpınmaya benziyor. Akışta kalmak en güzeli, değişimi kabul etmek en huzur vereni olabilir. Size iyi gelmeyen her şeyle hesaplaşma vakti. Bu ilk başta can yakabilir ancak uzun vadede sizin için iyi olacaktır.

14:27’de Ay’ın Güneş’le zorlayıcı açısı özellikle baba, patron gibi otorite figürleriyle zıtlaşmamanız gereken zaman dilimleridir. Eril dişil dengeyle ilgili konularda mücadeleler yaşayabilirsiniz.

Bitti çok merci bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.