26 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

25 Şubat 2023

26 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?26 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Boğa enerjisiyle başlıyoruz.
?03:15’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde zihnimiz aktif olabilir, uykumuz kaçabilir, huzursuzluk olabileceğimiz zamanlardır. Böyle bir probleminiz varsa papatya çayı içmek sizi sakinleştirebilir.
?08:15’de Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz daha maneviyatımıza yönelebiliriz. Sanatsal konular gündeme gelebilir diyeceğim de o saatte sadece sanatsal kahvaltılar hazırlayabilirsiniz diye düşündüm.
?16:45’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz içimizde sıkıntı varmış gibi hissedebiliriz ama geçici bir etkidir.
?17:42’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha güçlü hissederiz. Birileriyle konuşmak ve etkilemek isterseniz bu saatlerin biraz öncesini kullanabilirsiniz.
?17:42’den 18:47’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında önemli bir şey başlatmak yerine elinizde olan işlerinizi halletmek daha iyi olur.
?18:47’de Ay İkizler burcuna geçecek. Bu saatten sonra sohbet, muhabbet, gıybet. Özellikle haber akılının hızlı olacağı zamanlardır.
✅Öğrencilerime Not: Bugün Güneş ve Venüs 7 derecede olacak. Bugün olan olayları gözlemleyin.
✅Öğrencim olmayanlara Not: Panik yapmayın, biz gökyüzü gözlemcileriyiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastro

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.