26 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

25 Şubat 2022

26 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?26 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlayacağız. Duygularda soğuma ve uzaklaşma hissiyatınız gelişebilir. Daha çok sorumluluk bilincimizin yüksek olup planlar yapabileceğimiz bir gündeyiz.
?08:09’da Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Güne oldukça uyumlu, sakin ve güzel başlıyoruz. Lakin bu uyum için biraz çaba sarf etmemiz de gerekebilir. Biri size olan sevgisini gösterirken ne alakası var şimdi sabah sabah derseniz bu açı sizi kurtarmaz. Ben de sana karşı boş değilim diyin geçin.
?12:53’de Ay-Kiron zorlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler bizi cesur olmakla ilgili sıkıntıya sokabilir. Bir taraftan sorumluluklar bir taraftan risk almak derken birazcık gerginlikler yaşanabilir.
?14:40’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Burada saçınızı başınızı değişik şekillerde kestirmek veya boyamak isteyebilirsiniz. Ani ve sürpriz olaylar gerçekleşebilir. Şok şok şok flaş flaş flaş gündemler sizi yerinizden sıçratabilir, lakin bu enerjiyi hiç yapmadığınız bir şeyleri yaparak kendinizi şok ederek kullanmak da sizin elinizde.
?17:43’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Burası da yine irade kullanırsak hoşgörümüzün artacağı zamanlara işaret eder. Aynı zamanda sanatsal ve spiritüel konularla ilgili çok destekleyicidir. Aslında bu açı sen ne kadar iyiysen seni de o kadar iyiliklerin bulacağını gösteren, size iyilik yapmak için insanların gelebileceği zamanları temsil eder. Hiçbir şey yapamasanız bile bir kap su bir kap mama koyabilirsiniz. Neyin nereden geleceği belli olmaz.
Gündeme dair: Evet çok ürkütücü bir zamandan geçiyoruz maalesef, en çok merak ettiğiniz de ne zaman bitecek sorusu. Şimdi önümüzde önemli süreçler var. Öncelikli olarak 3-4-5 Mart tarihleri ülkemiz için de dikkatli olmamız gereken zamanlara işaret ediyor. Fakat 6 Mart tarihinden sonra savaşın şartları ve konuları değişecek gibi gözüküyor. 12 Mart Döneminde hem ekonomik hem de depremlerle ilgili olarak dünya bazında zorlayıcı etkiler hakim. İçinden geçtiğimiz süreç içinde ise en gergin zamanlar 26 Nisan gibi gözükmektedir. Dolayısıyla önümüzde oldukça zorlayıcı zamanlar söz konusu. Ben savaşın çok uzun süreceğini düşünmüyorum, yani en azından temennim o yönde fakat ülke olarak da bizim bu noktada çok dikkatli ve stratejik davranmamız gerekmektedir. İlk şartların değişmesi Mart başı gibi gözükürken, asıl arka planlardaki değişiklikler Nisan sonrasında olacak.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #26Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.