26 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

26 Şubat 2020

26 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek. Dolayısıyla bugün kendimizi daha enerjik hissedebileceğiz.
04:44’de Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu durum aslında Merkür’ün Güneş’in tahtına çıkması demek. Bu saatler özellikle dilek dilemek için ama özellikle de affetmek için harika saatler.
05:19’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şifalanmak için harika saatlerdir.
08:58’de Merkür Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da düşüncelerinizi artık gerçekleştirmek için harekete geçebileceğiniz dönemlere işaret eder. Lakin Merkür retro olduğu için bunun geçmişten beri istediğiniz bir konu olması çok önemli.
11:32’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu zaman dilimi gerginliklere, agresyona açık olduğumuz saatlerdir. Sakin olun annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.